niedziela, 18 maja 2014

Wasze opowiadania

W komentarzu możecie zostawić link do swojego bloga.

19 komentarzy:

 1. forbidden-crystal.blogspot.com
  tattooed-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewna piękna dziewczyna miała wszystko popularność, pieniądze, przyjaciółkę , która była dla niej jak siostra, lecz brakowało jej jednego zainteresowania rodziców. Mieszkała w pięknej, bogatej dzielnicy z rodzicami i przyjaciółką, której zmarli rodzice. Po następnej kłótni z rodzicami Julia ucieka z domu biegła przed siebie rozmyślając , aż dobiegła do autostrady. Nawet nie zauważyła gdy zaczęło padać a ona marzła i nie wiedziała co ze sobą zrobić, gdyż do domu nie wróci tak sobie obiecała. Gdy tak myślała obok niej zatrzymał się czarny samochód a kierowcą okazał się przystojny brunet .Postanowiła pojechać z nim do innego miasta. Dziewczyna mu zaufała i to był jej błąd. Pamięta tylko, że chłopak wyciągał ją z samochodu i chciał ją zgwałcić a gdy ona się broniła pobił ją tak, że dziewczyna zemdlała. Potem ciemność. Co stało się w parku. Czy ktoś pomoże Julii. Co zrobi gdy dowie się ma amnezję czy rodzina Sykes’ów jej pomoże a może spotka tam swoją miłość tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.
  Serdecznie zapraszam : comebackbaby-nathan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. http://dark-years.blogspot.com/
  prolog już jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Na wstępie chciałam podkreślić, że obiecuję, że wrócę z komentarzem pod rozdziałem, jeśli tylko nadrobię rozdziały. Muszę tylko wiedzieć, czy moja praca nie pójdzie na marne. Nie ukrywam, w ten sposób szukam czytelników.

  Fabuła:

  Harry- tajemniczy, nieco dziwny chłopak, na niczym mu nie zależy.
  Elisabeth- zdolna, popularna w szkole dziewczyna z bogatej rodziny.

  17-letnia Elisabeth jest uczennicą ostatniej klasy liceum. Prowadzi poukładane życie, lecz wszystko zmienia się od lekcji chemii.

  Czy Harry zawróci w głowie poukładanej Elisabeth?
  Czy Elisabeth pozna jego tajemnicę?

  ....

  To nie jest zwykła, nudna historia o miłości.
  Przekonaj się sam/a!

  fatal—love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gwiazda pop Justin Bieber był ofiarą paparazzi przez wiele miesięcy. Wspierali go od lat, a teraz są przeciwko niemu. Sytuacja ciągle się pogarsza. Atakują jego prywatną przestrzeń, chwile by zniszczyć wszelkie możliwe szanse na normalne życie. Jackie Miller przecina ścieżki Justina w najbardziej nieoczekiwany sposób. Nie wiedzą, że w końcu będą potrzebować siebie nawzajem bardziej niż, się tego spodziewali. I kto wie, może Jackie będzie tą jedyną, aby pomóc Justinowi zobaczyć lepsze życie.
  http://tlumaczenie-imonlyhuman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. WWW.POMYLENI.BLOGSPOT.COM
  Wtedy nikt nie patrzył na płeć maleństwa, nikt się tym nie przejmował. Ta wiedza niczemu nie służyła. Liczyło się tylko to, że maleństwo jest zdrowe.
  Osiemnaście lat temu popełniono pomyłkę. Teraz ona rujnuje życie dwóch rodzin - bogatych milionerów oraz biedniejszych rozwodników.
  Mieli należeć do innych światów, jednak los sprawił, że tamtego dnia przekazano ich niewłaściwym ludziom. Teraz czas najwyższy poznać prawdę.

  Nazywam się Selena Gomez i zostałam podmieniona w szpitalu.


  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyna po dwóch latach opuszcza szpital psychiatryczny z jedną myślą: zemsta. Tragiczne wydarzenia pozbawiły ją uczuć. Poznajcie Katherine Pierce.
  Chłopak, którego boi się okolica. Jednak po pozorami coś się kryje. Tylko nikt nie chce zdjąć tej maski i poznać prawdy. Poznajcie Justin'a Bieber'a.
  Z pozoru dwie zupełnie różne osoby. W rzeczywistości są do siebie bardziej podobni, niż im się wydaje.
  Jeden człowiek zamienił ich życie w piekło. Dlaczego?
  tajemnica, zdrada, ból, cierpienie, przyjaźń i oczywiście miłość
  Podobno miłość może zmienić życie. Chcesz wiedzieć jak zmieni ich?
  Zapraszam na opowiadanie: Love can change your life
  ineedangelinmylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. http://want-cant-must.blogspot.com/2014/06/my-dream-sheinside.html
  http://dark-years.blogspot.com/
  Liczę na komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hope ma ułożone życie w Kalifornii przez jej rodziców. Justin ma przepiękną żonę, 2 dzieci oraz mieszka na Manhattanie. Ona przylatuje do NYC i dostaje pracę jako niańka do dzieci Justina Biebera. Czy ta dwójka będzie razem szczęśliwa? Czy zdoła im się ułożyć życie we dwoje? Od lipca startuje 2 część opowiadania Hope&Justin.

  http://swaagbiebeer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 10. ADRES: http://justinabbycommenlove.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qr6LGXRki7E

  Co połączyło dwa, zupełnie inne światy? Hmm, spóźnienie. ONA, spuźniła się. On, z czystej grzeczności zaproponował podwózkę. Nienormalna, bo wsiadła do samochodu zupełnie obcego facet? Pewnie tak. A co kiedy to wcale nie było pierwsze i ostatnie spotkanie? Raczej to nie możliwe, gdyż jest wolontariuszem w domu Abygail...  Ona, nie ma praktycznie nic. Wychował ją dom dziecka. Nie widziała rodziców, i zapewne nigdy nie zobaczy.

  On, ma wszystko czego tylko zapragnie na pstryknięcie palcem. Bogty właściciel firmy, którą odziedziczył po rodzicach.

  Jednak, przeszłość wlecze się za nami nie ubłagalnie...

  OdpowiedzUsuń
 11. "Jedną z zalet bycia woźnym jest pomieszczenie, do którego zawsze można pójść"
  Wszyscy postrzegali Justina jako dziwacznego, wytatuowanego woźnego. Najprawdopodobniej przez to, że spędzał czas na patrzeniu się na studentów i straszeniu dzieciaków pierwszego roku. Nienawidził swojej pracy i ubierania się w niebieski kombinezon. Ale co było jeszcze bardziej denerwujące, to tyłki dziewczyn z ostatniej klasy, które uwielbiały go denerwować.

  Zapraszamy na tłumaczenie nowego opowiadania o Justinie z nadzwyczajną fabułą. Prosimy o zostawienie opinii w postaci komentarza i zachęcamy do zapisania się na listę informowanych, jeśli historia się spodoba. Przepraszamy za spam!

  [ http://theschooljanitor-tlumaczenie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 12. http://vampireepidemic-fanfiction.blogspot.com/

  Niedaleka przyszłość. Na świecie wybucha epidemia zwana wampiryzmem. Pod wpływem przemiany ludzie zamieniają się we wampiry. W Los Angeles żyje zwykła nastolatka, Rose. Jej życie zmienia się od czasu kiedy jej chłopak zachorowuje na białaczkę. A jego rodzina podejmuje radykalne środki

  OdpowiedzUsuń
 13. http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 14. Adres: http://justinabbycommenlove.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qr6LGXRki7E&list=UUqkHqwDXCwBuXTZn2q1UuDg


  Co połączyło dwa, zupełnie inne światy? Hmm, spóźnienie. ONA, spuźniła się. On, z czystej grzeczności zaproponował podwózkę. Nienormalna, bo wsiadła do samochodu zupełnie obcego faceta? Pewnie tak. A co kiedy to wcale nie było pierwsze i ostatnie spotkanie? Raczej tto nie możliwe, gdyż jest wolontariuszem w domu Abygail...


  Ona, nie ma praktycznie nic. Wychował ją dom dziecka. Nie widziała rodziców, i zapewne nigdy nie zobaczy.

  On, ma wszystko czego tylko zapragnie na pstryknięcie palcem. Bogty właściciel firmy, którą odziedziczył po rodzicach.

  Jednak, przeszłość wlecze się za nami nie ubłagalnie...

  OdpowiedzUsuń
 15. Ona po śmierci matki całkowicie odizolowana od świata,
  zamknięta we własnym domu przez znęcającego się nad nią ojca.
  On ubogi, mieszkający w starej kamienicy,
  kradnący by mieć z czego żyć.
  Oboje po przypadkowym spotkaniu postanawiają uciec. Myśląc jedynie o przygodach nie wiedzą ile czeka ich niebezpieczeństw.

  http://aint-we-all-just-runaways.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. zapraszam na drugą część opowiadania "intimacy"! http://missing-opowiadanie.blogspot.com/ rozdzieleni przez intrygi z przeszłości, będą walczyć o jedyne co im zostało, będą walczyć o miłość, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Midnight - Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na moje nowe opowiadanie :)
  too-late-for-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Z pozoru zwykła dziewczyna. Ale jedno wydarzenie zmienia jej życie całkowicie. Od tego czasu ma jeden sposób na radzenie sobie ze stresem. Kiedy jest źle, bierze zapalniczkę i… podpala coś. Całe życie obraca się o 180 stopni, kiedy odkrywa, że jest piromanką.
  Czy uda jej się zapanować nad sobą?

  Serdecznie zapraszam!
  http://lust-for-arson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń